The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Srpen - 31 - 2012 Zobrazene 1498 x

Nosferatu – návrat v čase

Je mlhavý podvečer léta Páně 1912. Rodina Pattersonů, chudá, ale hrdá aristokratická rodina britské šlechty a několik jejích nejbližších přátel přijíždí k hradu Malachi – sídlu bohatého rumunského hraběte. Pouhé tři dny zbývají do svatby Rebeky, nejstarší dcery, se synem hraběte, čímž bude rodina spojena s bohatým dědictvím  Malachů a snad i obnovena její bývalá sláva. Ty, bratr nevěsty, jediný chybíš, jsi totiž na cestě ze Stockholmu, kde jsi na Olympiádě obhajoval vlajku ve vznešeném umění šermu. Máš dorazit dnes pozdě večer.

Sir Patterson je zklamán, že vaší rodinu nepřivítal sám hrabě, ačkoli nechal sloužící, aby každému ukázali jejich pokoj a nestěžoval si příliš hlasitě. A za chvíli – když se dveře zaklapnou a v zámku zarachotí klíče, si uvědomí svou chybu – spolu se svou rodinou se stal vězněm vydaným hraběti na milost a nemilost.

A právě v tu chvíli hra začíná.  Když přicházíte na hrad, vše je zahalenou tmou, vrata zavřená jako kdyby se tu žádná svatební oslava nekonala. Z okna vypadlý kněz vám řekne, co se tu odehrálo, že vaši příbuzní jsou uvězněni ve sklepení a vy jste jejich jedinou  šancí. Vydáváte se tedy na záchrannou akci. Výhodou hry je díky českému vydavateli Cenega její překlad do českého jazyka, takže vám v ponoření do hororového světa nic nebrání…     Nosferatu – Malachiho hněv je akční střílecí hororová hra za pohledu postavy, plná překvapení a lekání s naprosto skvělou atmosférou.  Proto se dá odpustit grafika, které odpovídá stáří hry.  Cílem hry je zachránit všechny členy rodiny a přátele, kteří jsou drženi ve zdech hradu a odvést je do provizorní svatyně.
Žijí mezi námi,  je jich ohromné množství a lidé o nich nemají nejmenší tušení…..

Kategoria: Old school

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.