The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Prosinec - 16 - 2012 Zobrazene 4074 x

Nejen střelbou a krví je hráč živ, občas to chce mi menší, či větší masáž mozkových závitů. Přesně pro takové příležitosti tu je server Logickehry.cz, na němž najdete stovky povedených flashovek, ve kterých víc než bleskové reflexy užijete bystrou mysl.

Čína, kolébka Mahjongu
Kolébkou logických her je jednoznačně Asie a zejména Čína. Právě tam vznikly hry jako Go, nebo Mahjong. Právě druhá jmenovaná se v podobě online flashovek i plnohodnotných PC her objevuje až podezřele často na našich obrazovkách. Jde o odebírání dvou kamenů se stejným obrazcem, ale kameny musejí být volně přístupné, tedy žádný kámen nesmí být na nich a musejí mít alespoň jednu ze stran volnou. A kteréže jsou ty nejlepší Mahjong hry, které si můžete zahrát?

Mahjong
Prostorové uspořádání herního pole v Mahjongu přímo vybízí k implementaci většího či menšího 3D efektu, který by zejména celou hru zpřehlednil. 3D Mahjong tedy nehraje na efekt, ale naopak na co největší přehlednost, kdy ihned vidíte strukturu hracích kamenů i u složitějších obrazců a v pokročilé hře. Nebudete tak už muset klikat na deset kamenů, které se vám zdají být bez problémů dostupné, i když jsou ve skutečnosti zabarikádované ze všech stran.

Classic Mahjong
Jak už název hry jasně říká, žádné výstřednosti se zde nekonají. Obyčejný Mahjong se svými krásně a tradičně malovanými hracími kameny, u kterého si nemůžete vybrat ani tvar, do nějž jsou kameny umístěny.

Animal Mahjong
Ačkoliv jsou malované kameny jednou z nejhezčích věcí na Mahjongu, občas prostě omrzí. Naštěstí máte mnoho alternativ, které na kameny umisťují nejrůznější malůvky. Animal Mahjong místo tradičních čínských maleb používá obrázky zvířat a rostliny. Proto je vhodný i pro děti, které snáze a raději najdou 2 medvědí hlavy, než nic neříkající znaky.

Kategoria: Old school

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.