The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Prosinec - 26 - 2012 Zobrazene 3338 x

 

Na některých hrách z herní historie, většinou té velmi hluboké, není po stránce hratelnosti znát žádné velké zastarávání. Naopak, stále v mnohém překvapují, protože prvky v nich uvedené ještě stále nejsou samozřejmostí a v některých případech z her i vymizely. Naštěstí si můžete stále tyto tituly stáhnout z download serveru Mujsoubor.cz a zdarma si je do sytosti užívat.

 

Brány Skeldalu

Zlatý rok RPG 1998 dal vzniknout i nejpovedenější hře na hrdiny z české produkce. Brány Skeldalu měly těžkou konkurenci v podobě Fallout 2 i Baldurs Gate, ale i tak jsou dnes vnímány jako legenda. Zajímavá grafika na pomezí 2D a 3D neurazí ani téměř po 15 letech a povedený příběh o boji proti temným kouzelníkům patří k tomu nejlepšímu, co u nás vzniklo.

Hratelnost je propracovaná do nejmenších detailů a do určité míry kopíruje nejslavnější dungeony minulosti, což je jenom ku prospěchu věci. Čeština je pak přirozeným a potěšujícím bonusem, díky kterému jsou Brány Skeldalu přístupné všem hráčům.

Mortal Kombat

FATALITY, stačí jediné slovo a každý ví. Mortal Kombat je nejbrutálnější a nejkontroverznější bojovou všech dob. Díky propracovaným postavám, kterým punc kultovnosti přinesl povedený film z poloviny devadesátých let, a čistokrevné hratelnosti je Mortal Kombat také jednou z nejlepších bojovek, které kdy na počítačích a dalších platformách vyšly. Zachraňte Zemi, vyhrajte turnaj, zmasakrujte nepřátele.

 

Vlak

Šikovné české ručičky podruhé, tentokrát v logické staré PC hře, která se nejvíce podobá Hadovi. V roli kreslené mašinky sbíráte předměty, které se za vás řadí jako vagóny. Největším nebezpečím hry je právě náraz do vlastního nákladu, který znamená restart kola. Co se týče obtížnosti, neberte Vlak na lehkou váhu, dá vám zabrat, zejména v pokročilé fázi hry, kde se opravdu vyplatí zapisovat si kódy úrovní.

 

Grand Theft Auto

Čím dál živější a populárnější série GTA má opravdu hluboké kořeny. První díl se na hlavního hrdinu díval z izometrického pohledu, ale náplň hry i její zábavnost se v mnohém nezměnili. Práce pro podsvětí, přejíždění lidí v automobilech, střelba z nejrůznějších zbraní i řádění v takřka nezničitelném tanku. Koktejl, který neúspěch a nudu takřka nepřipouští.

Kategoria: Old school

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.