The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Prosinec - 12 - 2012 Zobrazene 3282 x

Vždy když máte chuť na odreagování u pořádného akčního nářezu a nemůžete sáhnout po jednom ze svých oblíbených titulů, můžete si otevřít obyčejný internetový prohlížeč a vyzkoušet nálož akčních her na portálu Flashhry.cz.

Earn to Die 2012

Už první díl této automobilové akční onlinovky si podmanil mnoho hráčů. Systém je jednoduchý ­ projet se svým vozidlem celou úrovní, která je plná terénních nerovností a hlavně zombií. První pokusy přitom končí nevyhnutelně neúspěchem, protože na projetí celou úrovní je potřeba vozidlo vylepšit. A to se děje právě za peníze vydělané při neúspěšných pokusech. Právě vylepšování vozidla je ta největší zábava ­ je libo kulomet, trysku, lepší motor, bodáky na nárazník, nebo víc benzínu do nádrže? Abyste projeli úrovní, budete muset vylepšit vše, ale postup je čistě na vás a je opravdu radost pozorovat, jak s tryskou přeletíte půlku mapy a kulometem na střeše kropíte zástupy zombií kráčejících vstříc své druhé smrti.

Zombotron

Je libo něco trochu méně šíleného? Zombíci jsou opět na scéně, ale v Zombotronu na ně nepůjdete s těžkou zbraní v podobě auta, nebo autobusu. Zde si budete muset vystačit s ručními zbraněmi a v sázce bude život vašeho hrdiny. Zombotron se může pochlubit hlavně skvěle navrženými levely s fungujícími základními fyzikálními principy ­ na zombíka stačí shodit z výšky sud a pro toho to je konec. Velmi nadprůměrná je i grafika propracovaná do nejmenších detailů.

Strike Force Heroes

Povedená příběhová akční hra Strike Force Heroes vás vede přes zajímavá prostředí, v nichž se souboje s protivníky odehrávají ve stylu Team Deathmatch stylu. Máte své spolubojovníky a proti vám stojí početná jednotka nepřátel, kteří se respawnují až do doby, než dosáhnete určeného počtu bodů. Jednoduché, zábavné a ve své kategorii i opravdu originální. Náznak RPG prvků, možnost upravovat vybavení svých vojáků i zajímavý příběh jsou důvody, proč vás hra udrží u monitorů až do konce.

Kategoria: Old school

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.