The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Březen - 23 - 2012 Zobrazene 3892 x

Každá dívka nebo žena si určitě někdy zahraje dobrou hru, při které přijde na jiné myšlenky a zároveň se alespoň na chvíli zabaví, ať už je sama doma nebo v práci a má právě volnou chvíli. Na téměř všech internetových stránkách se nachází sekce her pro dívky. Samozřejmě si hry mohou zahrát i chlapci, ale předpokládá se, že je tato tematika her příliš nezaujme.

Každá dívka nebo žena si zde přijde na své. Ať už máte rádi hry obsluhovací, hry oblékací nebo se rádi zabavíte u her o vaření, tak si na stránkách rozhodně vyberete. Připraveny jsou dokonce i dekorační hry, kde si můžete zařídit svůj pokoj nebo dokonce nový dům přesně podle představ. Mezi velice oblíbené hry patří kadeřnictví. Ve hře kadeřnictví máte možnost učesat, ostříhat nebo jinak upravit svoji oblíbenou celebritu, tak jak uznáte za vhodné. Zároveň ji můžete i nalíčit nebo obléknout, tak jak se Vám nejvíce líbí. Pokud rády vaříte, tak jistě oceníte hry o vaření, kde se nejen můžete něco přiučit, ale dokonce jsou zde i některé recepty na velice zajímavé pokrmy z masa nebo zeleniny.

Hry pro dívky jsou rozhodně dobrým zpestřením náročného dne nebo večera. Vzhledem k tomu, že některé herní weby nenabízejí jen hry, které mohou po chvíli unavit, tak máte možnost navštívit fórum. Ve fóru si příjemně popovídáte s ostatními hráči, kteří Vám dokonce mohou poskytnout nějaké dobré typy na hry nebo si najít nové přátele. Na stránkách je vhodné se zaregistrovat a to zejména tehdy, pokud se stanete pravidelnými hráči. Registrace sebou nese opravdu mnoho výhod, jako je náhled na poslední odehrané hry nebo dokonce můžete hry hodnotit podle toho, jak se Vám hra libí.

 

Kategoria: Novinky

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.