The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Říjen - 20 - 2012 Zobrazene 2587 x

Zakoupit hru za pouhých 329,-Kč  

 Pandemic Studios vás zvou ke skvělému akčnímu dobrodružství v otevřeném světě v roli sabotéra. Pomstěte ztrátu svých blízkých likvidací svých zapřisáhlých nepřátel v nacisty okupované Paříži. Při napadání těch, kdo vám vzali vše, co vám bylo drahé, budete muset v tomto jedinečném prostředí bojovat, šplhat a hbitě se pohybovat. Vydejte se jako sabotér do Paříže 40. let minulého století, plné svůdných žen, nebezpečných misí a příležitostí ke sladké odplatě. Vítejte v nacisty okupované Paříži, jedinečném otevřeném světě, v němž se pohybujete v roli sabotéra. Vaše postava se jmenuje Sean Devlin, houževnatý irský závodní mechanik, usilující o osobní pomstu vůči nacistickému důstojníkovi, který jej připravil o vše. Nyní nastal čas na odplatu – s pomocí hnutí francouzského odporu, britské výzvědné služby, rozsáhlým arzenálem zbraní a vlastního důvtipu a síly se pustíte do boje s těmi, kdo se vám pokusili zničit život. S touhou po odvetě a znalostmi záškodnické taktiky budete ničit vzducholodě, vykolejovat vlaky, odpalovat mosty, demolovat tanky a rovnat se zemí nepřátelské budovy. Vítejte v první hře s otevřeným prostředím v exteriérech nacisty okupované Evropy. Hlavní vlastnosti První ztvárnění Paříže v otevřeném světě budete bojovat, šplhat a plížit se v temných uličkách, na vrcholcích střech, v honosných palácích a na pošmourných bulvárech Města světel — nejlepšího „hřiště“ pro záškodníka. Umění sabotáže být sabotérem znamená zaútočit neviditelně a neslyšně. Informace pro přípravu svých akcí získáte v zastrčených klubech a kabaretech. Nepřátele budete likvidovat útoky ze zálohy, v přestrojení, lstí a výbušninami. Stanete se experty v používání široké palety zbraní, automobilů a technik sabotování nepřátelských aktivit. Vůle bojovat akcí napěchovaný zážitek na pozadí strhujícího příběhu je ještě atraktivnější díky inovativnímu stylu zpracování grafiky a postav a nové technologii s názvem „Vůle bojovat“. Uvidíte, jak se městské prostředí kolem vás mění a reaguje podle toho, jak je postupně uvolňujete od nacistického útlaku. Naděje a velikost Paříže můžete oživit jen vy.

 

 

 

 

Hra The Saboteur v sobě kombinuje prvky městské akce typu GTA, stealth a akční adventury. V mnohém připomíná  vyšlou Mafii 2 (a v mnohém ji i předčí). Pokud se vám líbí Mafia, tak rozhodně zkuste The Saboteura a pochybuji, že budete zklamáni.

Budete se pohybovat po Paříži v době druhé světové války a hlavní náplní vaší činnosti bude provádět sabotážní akce proti okupantským Němcům. Při pohybu městem se orientujte podle žlutých značek, které označují hlavní mise; bílé značky pak mise vedlejší. Někdy je dobré při plnění misí zůstat v utajení. Nepřítele nemusíte zdolat hned přímým útokem, ale můžete ho též tiše zabít zezadu. Od takto zabitého nepřítele můžete získat uniformu a proniknout tak na místa, na které byste se jinak nedostali. Můžete se převléci i do uniformy jinak zabitého nepřítele, avšak to nedoporučuji, protože krev na uniformě by vás prozradila. Pokud jste převlečeni, tak si hlídejte zónu podezření na minimapě. Pokud běžíte,  je největší, pokud naopak jdete úplně pomalu krokem,  je nejmenší.  Ať už jste v uniformě nebo v civilu dávejte si pozor na to,  abyste v blízkosti Němců neprováděli podezřelou činnost.  Mezi podezřelé činnosti patří např. běhání,  lezení po budovách,  provokování (těsný kontakt s nepřáteli) a další. Pokud vyvoláte alarm,  musíte se dostat z červené zóny,  kterou uvidíte na minimapě.  Pokud máte rychlé vozidlo není to problém.  Stupně alarmu jsou však 1-5 a čím vyšší stupeň,  tím větší je červená zóna poplachu a tím je obtížnější utéct.  Pokud by se vám dlouho nedařilo utéct máte ještě možnost využít skrýší civilistů (zelené body na mapě), které se většino u nacházejí pod nějakým poklopem nebo v nějaké kůlně na vrcholu budov.  Při vstupu do skrýše vás však nesmí nikdo z nepřátel vidět, jinak se skrýš zruší a máte smůlu.  Skrýše se pro vás mohou na omezenou dobu uzavřít tehdy pokud při jízdě autem během jedné minuty přejedete nejméně 6 civilistů.

 Jak už bylo výše naznačeno můžete si při pohybu po městě vylézt prakticky na jakoukoli budovu a získat tak takticky výhodnou pozici např. pro ostřelování. Po městě se můžete pohybovat prakticky v jakémkoliv vozidle, které najdete na ulici. Mají různé vlastnosti hlavně co se rychlosti týče. Můžete si i stoupnout do vozovky a počkat si až nějaké auto před vámi zastaví a poté klasicky jako v Mafii řidiče vyhodit a přivlastnit si jeho auto. Auta můžete shromažďovat v garážích, které se vždy nacházejí v blízkosti povstaleckých základen.  Navíc při výběru aut v garážích uvidíte i jejich popis a budete se tak lépe orientovat při rozhodování o tom, které auto je pro vás nejvhodnější.  Další nepostradatelnou složkou hry jsou zbraně a další výbava.  Můžete nést dvě zbraně, které můžete sebrat mrtvým nepřátelům, najít je v zásobovacích bednách nebo si je zakoupit u obchodníků se zbraněmi. Důležitou složkou výzbroje je dynamit, kterým zničíte veškeré zničitelné objekty. U obchodníků budete platit jednotkami kontrabandu, který získáte při plnění misí, sabotážními akcemi a najdete ho i v některých zásobních bednách. Mimo mise můžete jezdit po městě a hledat skrýše (namodralé bedny), hledat vyhlídky (věže), provádět sabotážní akce (např. odpalovat dynamitem odstřelovačské věže nebo ničit tlampače s nacistickou propagandou na sloupech a další). Zajímavou složkou hry jsou tzv. perky, což jsou odměny za určitou činnost. Perky si můžete prohlédnou z menu pozastavení.  Zde také najdete napsáno co pro každý perk musíte učinit.  Odměnou pro vás bude vylepšení schopností vaší postavy. V menu pozastavení si můžete též prohlédnout a zvětšit mapu.  Pro snazší orientaci ve městě můžete najet středem na místo na mapě,  na které se chcete dostat  a poté zapnout značkovač.  Pokud sedíte v autě,  zobrazí se vám fialová čára,  která vás dovede na označené místo.

Kategoria: Novinky

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.