The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Prosinec - 20 - 2012 Zobrazene 3583 x

Některé kvalitní hry jsou, ať už z jakéhokoliv důvodu, hráčům dostupné zdarma. Mnohdy jde o nezávislé tituly, jindy jen o trochu osekané verze plnohodnotných her, které jsou ale stále natolik obsáhlé, že titulovat je jako „demo“ by bylo urážkou. A právě některé z těchto povedených her Vám představíme.

World of Tanks

Dobrá, free2play s mikrotransakcemi asi není nejzářnějším příkladem freeware PC hry, ale World of Tanks si bez potíží zahrajete i s nulovou investicí. Fenomenální simulátor tankových soubojů neoplývá realističností, ale má daleko větší trumf ­ zábavnost. Navíc bojujete proti živým protivníkům a hra se neustále zlepšuje a to po všech stránkách včetně grafiky. Ničte tanky, získávejte body, odemykejte si lepší obrněnce a ovládněte atraktivní tanková bojiště.

 

Crysis Wreckage

Volně dostupné samostatné módy k AAA titulům mají většinou obrovskou výhodu v prvotřídní technologii, která nic nestojí. Je to tak u předělávky Half-Life 1 (Black Messa) do enginu druhého dílu i povedený mód Wreckage do stále nejlépe vypadající PC hry, Crysis. Mód tak vyniká bezkonkurenční grafikou i plynulou hratelností, ve které se dočkáte všech oblíbených prvků včetně nano-obleku a upravování zbraní. K hraní nepotřebujete původní Crysis a mód je například i plně nadabován.

 

TrackMania Nations Forever

Volně dostupná verze populární závodní hry, ve které je největší důraz kladen na multiplayer. Díky velmi jednoduchému editoru se v TrackManii často dočkáte opravdu šílených úrovní, ve kterých bude vaším hlavním cílem dojet do cíle ­ bludiště, mnohoúrovňové křižovatky, kaskadérské kousky, to vše je běžnou součástí tratí v TrackManii, ve kterých se navíc ještě budete muset poprat s živými soupeři.

 

OpenTTD

Totální předělávka legendární simulace dopravní společnosti Transport Tycoon Deluxe. Jako open source je zcela zdarma a původní hru ještě výrazně vylepšuje. Větší mapy, robustní multiplayer i nové prvky v hratelnosti. V OpenTTD se stejně jako v originálu ujmete role vlastníka dopravní společnosti, který buduje dopravu mezi městy i různými průmyslovými komplexy.

 

Všechny tyto hry i mnoho dalších si můžete stáhnout úplně zdarma na download portálu Stahnu.cz.

Kategoria: Novinky

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.