The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Červenec - 22 - 2012 Zobrazene 12282 x

Je to velmi výjimečné,ale i v dnešní době vycházejí naprosto originální hry, které nemají konkurenci. Jednou z takových her je Minecraft.  Tato hra zaujme hned na první pohled svou pixelovatou grafikou.  Někdo by mohl hádat hře stáří skoro 10 let, ale opak je pravdou.  Jedná se o dva roky starou hru, která si získala miliony hráčů po celém světě.  Originální je i celkové pojetí hry, jedná se o sandboxou hru.  Již sám název hry o sobě hodně prozradí, pro méně anglicky znalé (Mine – důl, Craft – zručnost, vyrobit, tvořit), tudíž se můžete těšit na hru, kde budete budovat, co se vám zlíbí.

Minecraft vás zavede do krychlovitého 3D světa a musíte si sami nasbírat materiál pro stavbu obydlí či na výrobu nástrojů.  Nejste do ničeho nuceni a je zcela na vás, jestli budete sedět ve svém domečku a nebo se vydáte ven, kde budete bojovat o holý život.  Grafická stránka hry vypadá velmi „dětsky“, ale hra je velmi propracovaná.  Střídá se den s nocí, v noci se objevují příšery.

Hra obsahuje celkem tři herní módy.  Základní mód se nazývá Survival, pro zkušené hráče s velikým sebevědomím se určitě zalíbí mód Hardcore, ve kterém začínáte pouze s jedním životem a v případě smrti hra pro vás končí.  Poslední mód –  Creative je spíš pro zábavu, než pro dobrý pocit z pokroku budování,  protože v tomto módu máte mnoho věcí zcela bez těžení a také máte možnost místo chození létat.

Pokud vás tato naprosto jedinečná hra oslovila a rádi byste si ji stáhli, tak  ji můžete stáhnout jako demoverzi zcela zdarma.  Stáhněte si Minecraft  a vydejte se do říše 3D krychliček.

Kategoria: Novinky

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.