The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Březen - 20 - 2012 Zobrazene 3382 x

Pokud máte mladšího nebo staršího sourozence, tak jste vždy nuceni se o všechno dělit. Tak stejně je to i s hraním her, kde musíte po odehrání jednoho kola pustit bratra nebo sestru také hrát. A to samozřejmě nikoho z Vás nebaví. Dnes už ale nemusíte, protože většina herních webů, na kterých jsou hry různého typu, mají ve své nabídce i hry pro dva hráče. Tato kategorie her je určena výhradně dvěma hráčům, kteří si zde jistě přijdou na své, ať už se jedná o chlapce nebo dívky.

Díky tomu si oddychnou hlavně rodiče, kteří už nemusí poslouchat řev svých dětí a jejich hádky na téma, kdo bude hrát jak první a kdo hrál déle. Bez problémů si tak sourozenci pomohou společně sednout k počítači, společně hrát, aniž by u toho nadělali příliš moc hluku a dokonce se pohádali. Pokud máte děti ve zhruba stejném věku, je to naprosto ideální, protože jejich domluva je snadnější. Společné téma najdou chlapci zejména u závodních her. Každý z nich má možnost vybrat si jiné auto, závodničku nebo čtyřkolku a proti sobě mohou závodit. Na své si zde přijdou i nejmenší sourozenci, kteří se mohou podívat na nabídku dětských her. Zde jsou pro ně připraveny jednoduché hry jak na ovládání, tak i na pochopení. V hrách je většinou nutné pouze přesunovat postavičky nebo přeskakovat jednoduché překážky.

Hry online jsou skutečně tou nejlepší zábavou a to nejen pro děti, ale dokonce i pro dospělé. Pokud se svým partnerem nebo partnerkou nevíte co po večerech dělat, tak určitě hry pro dva hráče vyzkoušejte, nebudete zklamáni a takto strávené večery se pro vás stanou příjemným zpestřením.

Kategoria: Novinky

Zanechat komentar

Musite byt prihlaseny ak chcete kometovat dany clanok.