The Guild

Váš undergroundový herní portál

Autor: Pridané: Září - 1 - 2012 Zobrazene 1512 x

Nové pokračování celosvětově úspěšného prvního dílů a všech datadisků , hry Guild Wars.  Online RPG bez měsíčních poplatků. Hra Guild Wars 2 vyšla 28.8.2012 a je ji možné zakoupit u našich partnerů  gamelevel.cz  a  hracuvsvet.cz  .

 

Guild Wars 2 GC09 HD Trailer

Původní série Guild Wars se již ve světě prodalo více než 6 miliónů kusů a stále se může těšit ze silné hráčské základny, která se netrpělivě těší na každé další pokračování. Jejím prvním dílem byly Guild Wars Prophecies, které vyšly v roce 2005. Pak následovaly datadisky Guild Wars Factions, Guild Wars Nightfall a Guild Wars: Eye of the North. Guild Wars 2 vychází z této bohaté tradice, avšak celý příběh posouvá o 250 let do budoucnosti, kdy Tyria vypadá zcela jinak.

Vlastnosti hry:

  • Dynamické a interaktivní hraní. Vaše rozhodnutí a reakce přímo ovlivňují svět kolem vás. Pustí se obležení vesničané do boje s tlupou zuřivých kentaurů, nebo se vzdají? To závisí pouze na vás!
  • Personalizovaný příběh. Guild Wars 2 vypráví váš vlastní příběh. Putujte po vlastní úkolové linii, která se odvíjí v závislosti na rozhodnutích, která učiníte na začátku hry.
  • Nové možnosti úpravy postav. Můžete si vybrat z bohaté škály povolání a z pěti ras, které tvoří vzdorní lidé, kočkovití charrové, nadpozemští sylvari, mocní nornové a vynalézaví asurané.
  • Inovativní bojový systém, ve kterém lze využívat spousty různých schopností, komb, taktické improvizace a využívat okolí. Systém Guild Wars 2 tak koření MMO bitvy spoustou skvělé zábavy.
  • Intenzivní akce hráčů proti hráčům (PvP). Chopte se zbraní v bitvě dvou obrovských světů, nebo vstupte do arény a změřte své síly s ostatními hráči zde.
  • Bohatý a propracovaný fantasy svět. Od chvíle, kdy svět Tyrie ožil poprvé, uplynulo již celých pět let, a po celou dobu jej vylepšoval cenami ověnčený tým zkušených vývojářů.

 

Malá ochutnávka

 

Sběratelská edice.  Bohužel u nás není v prodeji.
Kategoria: Novinky