The Guild

Váš undergroundový herní portál

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Co očekávat od PlayStation 4 ?
Host
Nováček
Příspěvků: 3
Permalink
Příspěvek Co očekávat od PlayStation 4 ?
dne: 7.3.2013 22:54
Citovat

V New Yorku byla představena nová konzole PlayStation 4.  Novinka nabízí inteligentnější ovládání a systém i sociální funkce a  vysoký výkon.

Generální ředitel Sony Computer Entertainment Andrew House se na akci vyjádřil slovy: „Něco takového tady ještě nebylo. PlayStation 4 je zařízení nové generace, které představuje ve vývoji konzolí opravdu významný pokrok“

Čtyřka je postavena na upravené PC platformě, jejímž základem je x86 procesor a 8 GB operační paměti. Na vyšší rychlosti se podepsaly také úpravy operačního systému.  Například režim spánku, nebo stahování aktualizací před zahájením hry. Nyní se načte pouze část updatu  a zbytek bude pokračovat na pozadí během hraní.

Herní ovladač Dualshock 4 se dočkal také svého vylepšení. I když na první pohled to není zřejmé,  disponuje dotykovou plochou pro pohodlnější ovládání her i pohyb v menu. Dalším vylepšením je, že Dualshock 4 bude spolupracovat i s dvojicí kamer,  které mají širokoúhlé objektivy s 85-stupňů a diagonální úhel zobrazení, který umí přesně rozpoznat hloubku prostoru.

Jak bude vypadat samotná herní konzole na veletrhu nepředstavili. Ta totiž na akci k vidění nebyla. Sony se tak nejspíše snaží zabránit kopírování designu až do oficiálního uvedení na trh.

Zajímavostí jsou také sociální funkce. Ve hrách se budou moci připojit k uživatelům jejich přátelé a poradit, jak obejít v titulu slepou uličku. Sony pro tyto účely vytvoří vlastní sociální síť. Samozřejmostí bude i přístup na Facebook či Twitter.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34; Stránka načtena za 0.018 vteřin.