The Guild

Váš undergroundový herní portál

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Hawken - Free To Play Mech FPS
Host
Nováček
Příspěvků: 3
Permalink
Příspěvek Hawken - Free To Play Mech FPS
dne: 24.2.2013 17:55
Citovat

CO JE HAWKEN?                                                           Stručně řečeno: bojoví roboti s jednoduchým ovládáním.                  
Hawken je free-to-play, on-line, multiplayer, mech-based first-person střílečka, která vás posadí do pilotního sedadla obřího robotického válečného stroje.

Přizpůsobte a aktualizujte své mechy jak chcete  a pak se přidejte ke svým přátelům na bitevním poli. Sršte zkázu na celou krásnou a dokonalou cizí krajinu Hawken . Nejlepší ze všeho je,  že  Hawken  můžete hrát ZDARMA!

RUTÁLNÍ MECH BATTLES

Existují dva druhy pilotů mech - rychlí a mrtví. Combat v Hawken se pohybuje rychle bez ohledu na to, který mech si vyberete.
VYTVOŘTE SI  SVŮJ ZÁŽITEK

Sestavte  flotilu z široké škály mechů, podvozků, velikostí a zbraní. Je důležité, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu a osobnosti a pak veďte své výtvory do bitvy. Jak vaše znalosti s každým mechem porostou, můžete odemknout bonusy.

DYSTOPIA NIKDY NEVYPADALA TAK DOBŘE

Co vás tedy čeká? Bitva mezi Illal a  světem řízeným unikátním designem a vizí.  Ohromující grafika, poháněná Unreal Engine 3 vás ponoří do hry. Planeta může umírat, ale bitvy nikdy nevypadaly živěji.

ROZŠÍŘENÍ VESMÍRU HAWKEN

Ponořte se hlouběji do příběhu za Hawken prostřednictvím médií, včetně originálních grafických románů, komiksů, webové video série a dokonce i celovečerního filmu. Boj za Illal je jen začátek ...

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34; Stránka načtena za 0.014 vteřin.